Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Po wyjęciu kluczyka znika godzina i przejechane kilometry

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Po wyjęciu kluczyka znika godzina i przejechane kilometry

    robercik782, wszystko w jednym urządzeniu ??
    Rzuciłeś hasło i do końca nie wiadomo o co chodzi, wpadnij na spota i pokażesz o co dokładnie biega.

  • #2
    Po wyjęciu kluczyka znika godzina i przejechane kilometry

    Zakupiłem Octavię I z 2008 roku, sam właściciel który sprzedawał nie wie co to może być, ale po wyjęciu kluczyka znika całkowicie godzina i przejechane kilometry. Po ponownym włożeniu kluczyka i przekręceniu go pojawia się godzina 0:00 i liczba przejechanych kilometrów pod przebiegiem to 0.0 i tak za każdym razem. Co może być powodem takiego zachowania ?

    Komentarz


    • #3
      Takie "zachowanie" występuje wtedy, gdy zostanie odłaczony akumulator. Prawdopodobnie jest gdzieś błąd w podłączeniu licznika. Zanika na nim napięcie po wyjęciu kluczyka. Chyba ktoś gdzieś poprzestawiał kabelki, lub jakieś żle włożone złącze.

      Komentarz


      • #4
        Pierwsze to weż klemy akumulatora odłącz i wyczyść bezpieczniki na aku posprawdzaj czy nie są lużne jak tam nic nie zaradzisz sprawdż jakie ma ładowanie może być słabe (ja mając słaby akumulator to w zime mnie się resetowały zegary po wymianie już mam spokój )
        jakby co posiadam kabel vag

        Komentarz


        • #5
          karimjarro, ja bym obstawiał na jakieś kombinacje z bezpiecznikami. Jeszcze sprawdź czy zegary umierają razem z radiem po wyjęciu kluczyka (jeżeli masz tak podłączone radio).
          VAG - diagnostyka - kodowania - adaptacje - PIN immo - adaptacje kluczyków
          Jeżeli post okazał się pomocny kliknij

          Komentarz


          • #6
            Sprawdź bezpieczniki:F15-10A oraz F37-20A(lub 30A).
            Skoda Superb II Ambition
            2.0 TDI CR 170 KM

            https://www.facebook.com/kjautoelektronika/

            Komentarz


            • #7
              Zamieszczone przez alxxx
              karimjarro, ja bym obstawiał na jakieś kombinacje z bezpiecznikami. Jeszcze sprawdź czy zegary umierają razem z radiem po wyjęciu kluczyka (jeżeli masz tak podłączone radio).
              Radio również traci pamięć. Co do słabego akumulatora raczej nie jego wina bo pali od ręki, bez zbędnego kręcenia. Co jeszcze ciekawego zauważyłem, po przekręceniu kluczyka wskaźnik prędkościomierza, obrotomierza i paliwa dziwnie drgają przez chwilę, jak by nich prąd nie dochodził tak jak trzaba. Również przy przekręceniu kluczyka ale nie odpaleniu samochodu słychać dziwny dźwięk jakby małe zwarcie coś w tym stylu.

              Komentarz

              POWRÓT NA GÓRĘ
              Pracuję...
              X